Archive for Kwiecien, 2009

PODSUMOWANIE MISTRZOSTW POLSKI W KARATE FUDOKAN

Napisany przez admin 23.04.2009

       20 KWIETNIA, NA TRENINGU W CENTRUM PROMOCJI SPORTU I REKREACJI DRAGON
GOŚCIEM SPECJALNYM BYŁ PAN PIOTR SĘCZKOWSKI, BURMISTRZ MIASTA PODDĘBICE.
      OSOBIŚCIE POGRATULOWAŁ ZAWODNIKOM OSIĄGNIĘĆ NA MINIONYCH MISTRZOSTWACH,
WRĘCZAJĄC IM DROBNE UPOMINKI. WYRAZIŁ ON RÓWNIEŻ ZADOWOLENIE Z ROZWOJU DYSCYPLINY
KARATE FUDOKAN.
 NASI KARATECY Z TERENU MIASTA PODDĘBICE WYWALCZYLI AŻ 16 MEDALI, W TYM 6 ZŁOTYCH!!!
 PAN BURMISTRZ PIOTR SĘCZKOWSKI WRAZ Z TRENEREM [...]

       20 KWIETNIA, NA TRENINGU W CENTRUM PROMOCJI SPORTU I REKREACJI DRAGON
GOŚCIEM SPECJALNYM BYŁ PAN PIOTR SĘCZKOWSKI, BURMISTRZ MIASTA PODDĘBICE.
      OSOBIŚCIE POGRATULOWAŁ ZAWODNIKOM OSIĄGNIĘĆ NA MINIONYCH MISTRZOSTWACH,
WRĘCZAJĄC IM DROBNE UPOMINKI. WYRAZIŁ ON RÓWNIEŻ ZADOWOLENIE Z ROZWOJU DYSCYPLINY
KARATE FUDOKAN.
 NASI KARATECY Z TERENU MIASTA PODDĘBICE WYWALCZYLI AŻ 16 MEDALI, W TYM 6 ZŁOTYCH!!!
CPSiR DRAGON PAN BURMISTRZ PIOTR SĘCZKOWSKI WRAZ Z TRENEREM CPSiR DRAGON PODDĘBICE, MACIEJEM GRUBSKIM.
OBOK MEDALIŚCI MISTRZOSTW POLSKI I ZAWODNICY CPSiR DRAGON, WRAZ Z NOWYM CZŁONKIEM KLUBU, AKTOREM, PANEM ROBERTEM MOSKWĄ, ZNANYM Z SERIALU “M JAK MIŁOŚĆ”, KTÓRY
OD NIEDAWNA DOŁĄCZYŁ DO GRONA TRENUJĄCYCH POD MISTRZOWSKIM OKIEM MACIEJA GRUBSKIEGO 6 DAN.

 

A OTO WSZYSTKIE WYNIKI Z MISTRZOSTW POLSKI KADETÓW, JUNIORÓW, MŁODZIEŻOWCÓW I SENIORÓW W KARATE FUDOKAN:

Wyniki Mistrzostw Polski w Karate Fudokan, Jastrowie 2009


KONKURENCJA KATA INDYWIDUALNE


JUNIORKI MŁODSZE [KADETKI]

I m.   - Julita Górczyńska, BASSAI Uniejów

II m.  - Anna Gwara, DRAGON Kolno

III m. - Justyna Laskowska, MUKS Brodnica

IV m. - Natalia Biernasiak, DRAGON Poddębice


JUNIORZY MŁODSI [KADECI]

I m.   - Bartosz Tyszka, DRAGON Kolno

II m.  - Mariusz Kakietek, ZANSHIN Jaktorów

III m. - Kamil Lipiński, ZANSHIN Jaktorów

IV m. - Robert Tarczyński, ZANSHIN Jaktorów


JUNIORKI

I m.   - Oliwia Płoska, MUKS Brodnica

II m.  - Agata Drązikowska, ZANSHIN Jaktorów

III m. - Marta Kępa, SATORI Jastrowie

IV m. - Krystyna Król, SATORI Jastrowie


JUNIORZY

I m.   - Dominik Seroka, DRAGON Kolno

II m.  - Damian Zań, ZANSHIN Jaktorów

III m. - Michał Mikołowski, ZANSHIN Jaktorów

IV m. - Jacek Malinowski, DRAGON Poddębice



 

MŁODZIEŻÓWKI

I m.   - Sylwia Makowska, DRAGON Poddębice

II m.  - Marta Drązikowska, ZANSHIN Jaktorów

III m. - Magdalena Jończyk, SATORI Jastrowie


MŁODZIEŻOWCY

I m.   - Krzysztof Deliś, ZANSHIN Jaktorów

II m.  - Konrad Tarczyński, ZANSHIN Jaktorów

III m. - Sebastian Szablak, DRAGON Kolno

IV m. - Bartłomiej Lipka, DRAGON Kolno


SENIORKI

I m.   - Maja Ostrowska, DRAGON Poddębice

II m.  - Irena Kołakowska, ZANSHIN Jaktorów

III m. - Anna Skwarek, SATORI Jastrowie


SENIORZY

I m.   - Bartłomiej Antoniak, DRAGON Poddębice

II m.  - Grzegorz Kasprzykowski, DRAGON Poddębice

III m. - Jan Maniak, DRAGON Poddębice

IV m. - Rafał Drązikowski, ZANSHIN Jaktorów

 

KONKURENCJA FUKU-GO


JUNIORKI MŁODSZE [KADETKI]

I m.   - Justyna Laskowska, MUKS Brodnica

II m.  - Julita Górczyńska, BASSAI Uniejów

III m. - Weronika Magda, SATORI Jastrowie

III m. - Natalia Biernasiak, DRAGON Poddębice


JUNIORZY MŁODSI [KADECI]

I m.   - Kamil Lipiński, ZANSHIN Jaktorów

II m.  - Sebastian Przestrzelski, DRAGON Kolno

III m. - Robert Tarczyński , ZANSHIN Jaktorów

III m. - Mariusz Kakietek, ZANSHIN Jaktorów


JUNIORKI

I m.   - Agata Drązikowska, ZANSHIN Jaktorów

II m.  - Oliwia Płoska, MUKS Brodnica

III m. - Katarzyna Kolejwo, IPPON Łęczyca

III m. - Aleksandra Dworzańska, ZANSHIN Jaktorów


JUNIORZY

I m.   - Michał Mikołowski, ZANSHIN Jaktorów

II m.  - Dominik Seroka, DRAGON Kolno

III m. - Paweł Pelc, ZANSHIN Jaktorów

III m. - Damian Zań, ZANSHIN Jaktorów


MŁODZIEŻÓWKI + SENIORKI

I m.   - Irena Kołakowska, ZANSHIN Jaktorów

II m.  - Sylwia Makowska, DRAGON Poddębice

III m. - Marta Drązikowska, ZANSHIN Jaktorów

IV m. - Magdalena Jończyk, SATORI Jastrowie



 

 

 

MŁODZIEŻOWCY

I m.   - Krzysztof Deliś, ZANSHIN Jaktorów

II m.  - Sebastian Szablak, DRAGON Kolno

III m. - Mateusz Gralka, BASSAI Uniejów

III m. - Konrad Tarczyński, ZANSHIN Jaktorów


SENIORZY

I m.   - Grzegorz Kasprzykowski, DRAGON Poddębice

II m.  - Rafał Drązikowski, ZANSHIN Jaktorów

III m. - Jan Maniak, DRAGON Poddębice

III m. - Dawid Chmura, SATORI Jastrowie

KONKURENCJA KUMITE INDYWIDUALNE

 


JUNIORKI MŁODSZE [KADETKI]

I m.   - Justyna Laskowska, MUKS Brodnica

II m.  - Weronika Magda, SATORI Jastrowie

III m. - Julita Górczyńska, BASSAI Uniejów

III m. - Natalia Biernasiak, DRAGON Poddębice


JUNIORZY MŁODSI [KADECI]

I m.   - Robert Tarczyński, ZANSHIN Jaktorów

II m.  - Sebastian Przestrzelski, DRAGON Kolno

III m. - Bartosz Tyszka, DRAGON Kolno

III m. - Mariusz Kakietek, ZANSHIN Jaktorów


JUNIORKI

I m.   - Anna Drązikowska, ZANSHIN Jaktorów

II m.  - Aleksandra Dworzańska, ZANSHIN Jaktorów

III m. - Krystyna Król, SATORI Jastrowie

III m. - Oliwia Płoska, MUKS Brodnica


JUNIORZY

I m.   - Rafał Tarczyński, ZANSHIN Jaktorów

II m.  - Damian Zań, ZANSHIN Jaktorów

III m. - Michał Mikołowski, ZANSHIN Jaktorów

III m. - Karol Wiśniewski, MUKS Brodnica


MŁODZIEŻÓWKI + SENIORKI

I m.   - Irena Kołakowska, ZANSHIN Jaktorów

II m.  - Marta Drązikowska, ZANSHIN Jaktorów

III m. - Magdalena Jończyk, SATORI Jastrowie

III m. - Sylwia Makowska, DRAGON Poddębice

 
MŁODZIEŻOWCY

I m.   - Konrad Tarczyński, ZANSHIN Jaktorów

II m.  - Kamil Urbański, DRAGON Kolno

III m. - Krzysztof Deliś, ZANSHIN Jaktorów

III m. - Mateusz Gralka, BASSAI Uniejów


SENIORZY

I m.   - Grzegorz Kasprzykowski, DRAGON Poddębice

II m.  - Jan Maniak, DRAGON Poddębice

III m. - Rafał Drązikowski, ZANSHIN Jaktorów

III m. - Dawid Chmurka, SATORI Jastrowie

 


 

KONKURENCJA ENBU


KOBIETA / MĘŻCZYZNA

I m.   - ZANSHIN Jaktorów         [Marta Drązikowska, Konrad Tarczyński]

II m.  - DRAGON Poddębice       [Sylwia Makowska, Grzegorz Kasprzykowski]

III m. - BASSAI Uniejów             [Julita Górczyńska, Dawid Gralka]

IV m. -SATORI Jastrowie            [Krystyna Król, Dawid Chmura]


MĘŻCZYZNA / MĘŻCZYZNA

I m.  -  BASSAI Uniejów              [Dawid Gralka, Mateusz Gralka]

II m.  -  DRAGON Kolno              [Sebastian Szablak, Bartłomiej Lipka]

III m. - ZANSHIN Jaktorów        [Kamil Lipiński, Robert Tarczyński]                

KONKURENCJA KATA ZESPOŁOWE KOBIET

 


JUNIORKI MŁODSZE + JUNIORKI

I m.   -  SATORI Jastrowie          
[Weronika Magda, Natalia Kowalczyk, Angelika Szczepko]

II m.  - DRAGON Kolno              
[Zuzanna Wójcik, Edyta Glazer, Anna Gwara]

III m. -DRAGON Poddębice       
[Marta Goszczyk, Natalia Biernasiak, Julita Górczyńska]


MŁODZIEŻÓWKI + SENIORKI

I m. - ZANSHIN Jaktorów          
[Irena Kołakowska, Marta Drązikowska, Agata Drązikowska]

II m. - SATORI Jastrowie            
[Aleksandra Koguciuk, Magdalena Jończyk, Krystyna Król]

III m. - SATORI Jastrowie          
[Anna Skwarek, Marta Kępa, Małgorzata Otocka]




KONKURENCJA KATA ZESPOŁOWE MĘŻCZYZN


JUNIORZY MŁODSI + JUNIORZY

I m. - DRAGON Kolno                
[Bartosz Urbański, Bartosz Tyszka, Alan Al- Murtatha]

II m. - ZANSHIN Jaktorów        
[Robert Tarczyński, Kamil Lipiński, Mariusz Kakietek]


MŁODZIEŻOWCY + SENIORZY

I m.   -  ZANSHIN Jaktorów II   
[Krzysztof Deliś, Konrad Tarczyński, Damian Zań]

II m.  -  ZANSHIN Jaktorów I    
[Szymon Jabłoński, Paweł Pelc, Michał Mikołowski]

 KONKURENCJA KUMITE ZESPOŁOWE

 


JUNIORZY MŁODSI + JUNIORZY

I m.   -  ZANSHIN Jaktorów I    
[Damian Zań, Michał Mikołowski, Paweł Pelc, Rafał Tarczyński]

II m.  -  DRAGON Kolno             
[Sebastian Przestrzelski, Dominik Seroka, Jacek Chmielewski,   Bartosz Tyszka]

III m.   -  ZANSHIN Jaktorów II               
[Robert Tarczyński, Kamil Lipiński, Mariusz Kakietek]


MŁODZIEŻOWCY + SENIORZY

I m.   -  ZANSHIN Jaktorów                      
[Krzysztof Deliś, Konrad Tarczyński, Rafał Drązikowski, Szymon Jabłoński]

II m.  -  DRAGON Poddębice      
[Jan Maniak, Mariusz Mróz, Grzegorz Kasprzykowski, Mariusz Galant]

III m. - DRAGON Kolno             
[Sebastian Szablak, Kamil Urbański, Bartłomiej Lipka, Dawid Borys]

 

Comments Off Kategorie : Zawody

SZKOLENIE KADRY 24-26.04.2009

Napisany przez admin 22.04.2009

SZKOLENIE KADRY - ZAWODNICY I SĘDZIOWIE OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA
W SOBOTĘ ODBĘDĄ SIĘ STARTY KONTROLNE PRZED MISTRZOSTWAMI EUROPY - POCZĄTEK “ZAWODÓW” godz. 10:00.
SZKOLENIE ZAKOŃCZY SIĘ KWALIFIKACJĄ DO REPREZENTACJI POLSKI NA MISTRZOSTWA EUROPY.
Program:

PIĄTEK 24.04:
1800 - 1930 - Trening bazowy - cała Kadra + sędziowie

SOBOTA 25.04:
10.00 - początek zajęć.   Dzień Turniejowy.
OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA:
 
Zabrać wszystkie przybory do startu w zawodach: ochraniacze, [...]

SZKOLENIE KADRY - ZAWODNICY I SĘDZIOWIE OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA

W SOBOTĘ ODBĘDĄ SIĘ STARTY KONTROLNE PRZED MISTRZOSTWAMI EUROPY - POCZĄTEK “ZAWODÓW” godz. 10:00.
SZKOLENIE ZAKOŃCZY SIĘ KWALIFIKACJĄ DO REPREZENTACJI POLSKI NA MISTRZOSTWA EUROPY.

Program:

PIĄTEK 24.04:

1800 - 1930 - Trening bazowy - cała Kadra + sędziowie


SOBOTA 25.04:

10.00 - początek zajęć.   Dzień Turniejowy.
OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA:

 

Zabrać wszystkie przybory do startu w zawodach: ochraniacze, dresy/polary, odżywki, bidony …

PZKF zapewni noclegi, wodę mineralną oraz posiłki pod warunkiem, że trenerzy klubowi zgłoszą: imienną listę uczestników szkolenia - zawodników KN i sędziów drogą mailową lub faksową do środy - 22 kwietnia do godziny 15.00.

NIEDZIELA 26.04:

930 - 1100  - Kadeci + Juniorzy - sala A - trening

1000 - 1230 - Sędziowie PZKF - sala C - konsultacje + egzamin / nadanie klas sędziowskich

1100 - 1230 - Młodzieżowcy + Seniorzy - sala A - trening


Uwaga!

Do szkolenia zostaną dopuszczone TYLKO te osoby, które:

- posiadają aktualne badania lekarskie
- będą posiadały wszystkie ochraniacze + skakanki
- właściwie wypełniły i przekazały Zarządowi PZKF:

1. Oświadczenie Zawodnika Kadry Narodowej.

2. Oświadczenie klubu macierzystego.

3. Kartę Informacyjną Zawodnika.

Comments Off Kategorie : Weekend z Dragonem

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Napisany przez admin 09.04.2009

W imieniu Zarządu Centrum Promocji Sportu i Rekreacji “DRAGON”,
Trenera Macieja Grubskiego, Zawodników i Przyjaciół
składamy wszystkim serdeczne życzenia świąteczne, radości, pogody ducha,
spełnienia marzeń, i oczywiście mokrego dyngusa:)))!!!

W imieniu Zarządu Centrum Promocji Sportu i Rekreacji “DRAGON”,
Trenera Macieja Grubskiego, Zawodników i Przyjaciół
składamy wszystkim serdeczne życzenia świąteczne, radości, pogody ducha,
spełnienia marzeń, i oczywiście mokrego dyngusa:)))!!!

święta:)

Comments Off Kategorie : Inne

SHIHAN GRUBSKI W “PYTANIU NA ŚNIADANIE”!!!

Napisany przez admin 07.04.2009

JUŻ W ŚRODĘ, 08 KWIETNIA, O 9:05  W TVP 2 NA ŻYWO WYSTĄPI MACIEJ GRUBSKI WRAZ Z AKTOREM,
PANEM ROBERTEM MOSKWĄ. 
ZAPRASZAMY PRZED TELEWIZORY!!!

JUŻ W ŚRODĘ, 08 KWIETNIA, O 9:05  W TVP 2 NA ŻYWO WYSTĄPI MACIEJ GRUBSKI WRAZ Z AKTOREM,
PANEM ROBERTEM MOSKWĄ. 
ZAPRASZAMY PRZED TELEWIZORY!!!

Comments Off Kategorie : Inne

ZAWODNICY “DRAGONA” WRÓCILI, JAK ZAWSZE Z MEDALAMI!!!

Napisany przez admin 06.04.2009

W miniony weekend zawodnicy CPSIR „DRAGON” wzieli udział
w Mistrzostwach Polski w Karate Fudokan,
które tym razem zorganiozowane zostały w Jastrowiu.
Pierwszego dnia Mistrzostw odbyły się eliminacje,
po których na niedzielnych finałach, o najwyższe trofea walczyli
najlepsi zawodonicy w kraju.
I tak, do Poddębic trafiło 16 medali, w tym aż 6 złotych,
5 srebrnych,  i 5 brązowych!!!
A autorami tych wyników byli:
KADECI:
Natalia Biernasiak:    [...]

W miniony weekend zawodnicy CPSIR „DRAGON” wzieli udział
w Mistrzostwach Polski w Karate Fudokan,
które tym razem zorganiozowane zostały w Jastrowiu.
Pierwszego dnia Mistrzostw odbyły się eliminacje,
po których na niedzielnych finałach, o najwyższe trofea walczyli
najlepsi zawodonicy w kraju.
I tak, do Poddębic trafiło 16 medali, w tym aż 6 złotych,
5 srebrnych,  i 5 brązowych!!!
A autorami tych wyników byli:

KADECI:

Natalia Biernasiak:    I m-ce w KATA TEAM
                                       III m-ce w FUKU-GO
                                       III m-ce w KUMITE
MŁODZIEŻOWCY:   

Sylwia Makowska       I m-ce w KATA ind.
                                         II m-ce w FUKU-GO
                                         III m-ce w KUMITE
                                         II m-ce w EN-BU
SENORZY:

Maja Ostrowska         I m-ce w KATA ind.

Bartłomiej Antoniak   I m-ce w KATA ind.

Jan Maniak                  II m-ce w KUMITE ind.
                                       II m-ce w KUMITE TEAM
                                       III m-ce w KATA ind.
                                       III m-ce w FUKU-GO

Grzegorz Kasprzykowski   I m-ce w FUKU-GO
                                                  I m-ce w KUMITE
                                                  II m-ce w KATA ind.
                                                  II m-ce w EN-BU
                                                  II m-ce w KUMITE TEAM

Mariusz Mróz                 II m-ce w KUMITE TEAM

Mariusz Galant              II m-ce w KUMITE TEAM
                                      

Całym zawodom jak zawsze przyglądał się Trener Kadry Narodowej, Maciej Grubski, by w oparciu o starty na Mistrzostwach Polski, wytypować i przygotować Reprezentantów na zbliżające się Mistrzostwa Europy. Już w maju, polscy karatecy będą walczyli o to, by jak największa ilość złotych, srebrnych i brązowych krążków pozostała w kraju, ponieważ Mistrzostwa te odbędą się w Polsce! Już dziś serdecznie na nie zapraszamy.

Gratulujemy  wszystkim medalistom i tym, którym medalu nie udało się zdobyć,
galeria zdjęć oraz szczegółowe wyniki z wszystkich kategorii wiekowych już wkrótce.

Comments Off Kategorie : Sprawozdania, Zawody