Archive for Styczen, 2010

Pożegnanie Trenerskie

Napisany przez admin 19.01.2010

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
W sobotę, 16 stycznia 2010 r. odbył się trening, na którym pełniący do końca roku 2009  funkcję Wiceprezesa Polskiego Związku Karate Fudokan i Trenera Kadry Narodowej Maciej Grubski pożegnał się i wyjaśnił powody swojej decyzji. Licznie przybyli karatecy z różnych części Polski nie kryli żalu i wzruszenia. Wyrazem emocji były kwiaty i list wręczony w imieniu [...]

pozegnanie-list 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W sobotę, 16 stycznia 2010 r. odbył się trening, na którym pełniący do końca roku 2009  funkcję Wiceprezesa Polskiego Związku Karate Fudokan i Trenera Kadry Narodowej Maciej Grubski pożegnał się i wyjaśnił powody swojej decyzji. Licznie przybyli karatecy z różnych części Polski nie kryli żalu i wzruszenia. Wyrazem emocji były kwiaty i list wręczony w imieniu przybyłych.

(Treść listu)

Poddębice, dn. 16. 01. 2010r.

 

Shihan Maciej Grubski

 

Trenerze!

Zwracamy się z prośbą o ponowne przemyślenie decyzji dotyczącej odejścia z Polskiego Związku Karate Fudokan.

Prosimy, by odsunął Shihan  choć na chwilę powody swojego odejścia i spojrzał na całą sprawę Naszymi oczami. Oczami ludzi, dla których Karate nie jest tylko sportem, ale sposobem na życie. Są wśród Nas tacy, którzy poświęcają się bez reszty, dając z siebie wszystko przy okazji każdego treningu, obozu czy zgrupowania. Wykonują polecenia, wylewają siódme poty i wychodzą do walki pewni swoich umiejętności. I to wszystko tylko dlatego, że ufają Człowiekowi, który  żartując na szkoleniach, że nie będzie na Nas mocnych, mówi prawdę…

Jest Shihan nieoderwalną częścią polskiego Fudokanu, a że i my się nią czujemy, nie możemy pozwolić na to, by w Fudokanie zaszły tak drastyczne zmiany.

Jako Zawodnicy cenimy zarówno profesjonalizm w podejściu do treningu, ale i doświadczenie, którego nie można wyczytać w żadnej z książek. Tylko ktoś, kto sam spędził na macie całe życie może Nam mówić jak przegrywać i jak zwyciężać.

Jest Shihan dla Nas wzorem do naśladowania i nie wyobrażamy sobie, żeby tego wzoru mogło zabraknąć. Wraz z nim, dla wielu z Nas, zabraknie też sensu w dalszym realizowaniu się na Drodze Karate.

Karatecy

Comments Off Kategorie : Inne

POŻEGNALNY TRENING TRENERA KADRY NARODOWEJ W KARATE FUDOKAN

Napisany przez admin 08.01.2010

TRENING ODBĘDZIE SIĘ W SOBOTĘ, 16 stycznia 2010 r. W PODDĘBICACH,
PRZY UL. MICKIEWICZA 19 (SALA PDKiS, STADION)
O GODZINIE 11:00
ZAPRASZAM,
MACIEJ GRUBSKI

TRENING ODBĘDZIE SIĘ W SOBOTĘ, 16 stycznia 2010 r. W PODDĘBICACH,
PRZY UL. MICKIEWICZA 19 (SALA PDKiS, STADION)

O GODZINIE 11:00

ZAPRASZAM,

MACIEJ GRUBSKI

Comments Off Kategorie : Inne