Archive for Czerwiec, 2017

LETNIA AKADEMIA KARATE WĄDZYŃ 2017

Napisany przez administrator 13.06.2017

LETNIA AKADEMIA KARATE
WĄDZYŃ 2017
Organizator: Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Karate SHOTOKAN w Brodnicy
Pod patronatem Związku Sportowego Karate SHOTOKAN NSKF Polska
Termin: 17-23 lipca 2017 roku
Miejsce: Wądzyń (koło Brodnicy)
Koszt: 900 zł./osoby. [W przypadku 2 i więcej osób z rodziny, 1 osoba 900zł., każda następna osoba z rodziny 750 zł./osoba], Black Belts (zarejestrowane w ZS KS NSKF Polska) – [...]

LETNIA AKADEMIA KARATE

WĄDZYŃ 2017

Organizator: Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Karate SHOTOKAN w Brodnicy

Pod patronatem Związku Sportowego Karate SHOTOKAN NSKF Polska

Termin: 17-23 lipca 2017 roku

Miejsce: Wądzyń (koło Brodnicy)

Koszt: 900 zł./osoby. [W przypadku 2 i więcej osób z rodziny, 1 osoba 900zł., każda następna osoba z rodziny 750 zł./osoba], Black Belts (zarejestrowane w ZS KS NSKF Polska) – 750 zł./osoba

Wpłaty: Płatne na konto BS Brodnica nr konta 85 9484 1150 2200 0012 6191 0001

Przyjazd i rejestracja uczestników w dniu 17.07.2017 r. od godz. 12:00/15:00

Powrót w dniu 23.07.2017 r. od godz. 12:00/14:00

Organizator zapewnia:

 • doświadczoną kadrę instruktorsko-trenerską

 • opiekę wychowawczą 1 opiekun na 15-to osobowe grupy

 • wyżywienie 3 posiłki dziennie

 • strzeżone kąpielisko

 • parking dla samochodów, boiska do gier i zabaw, grill

 • ubezpieczenie NNW uczestników obozu

 • realizację programu szkoleniowego

 • noclegi w domkach typu „BRDA”

 • gry i zabawy integracyjne

 • zorganizowany spływ kajakowy, wyjazd na wycieczkę

Program:

 • Realizacja programu szkoleniowego Kadry Karate Shotokan NSKF Polska.

 • Dodatkowo - plażowanie, kąpiele wodne i słoneczne nad Jeziorem Wądzyń. Odbędzie się szereg gier i zabaw terenowych, ognisko.

 • Podczas obozu planowane jest przeprowadzenie egzaminów na stopnie uczniowskie – kyu. W przypadku złej pogody przygotowany jest specjalny program zajęć na świetlicy oraz pod namiotem.

Niezbędny sprzęt i wyposażenie do zabrania:

Bielizna, bluza, spodnie, KARATEGI, ochraniacze, dresy, buty sportowe, klapki; przybory toaletowe, ręczniki, okulary p. słoneczne, czapeczka z daszkiem, olejki do opalania

Zgłoszenia: do 20 czerwca – dostarczyć wypełnione i podpisane kart kolonijne do swoich instruktorów. Rezerwacją miejsca jest dokonanie wpłaty 100 zł do 31.05.2017r.; 50% pozostałej kwoty do 18 czerwca 2016r., kolejne 50% do 10 lipca 2017 roku.OŚRODK WCZASOWO-WYPOCZYNKOWY WĄDZYN - położony jest na pograniczu pojezierza chełmińskiego i brodnickiego w części zachodniej powiatu brodnickiego, na malowniczym półwyspie, otoczonym czystymi wodami Jeziora Wądzyńskiego. Czyste powietrze, duża ilość lasów, ponad sto jezior, bogactwo fauny i flory, ciekawe ukształtowanie terenu sprawia, że Wądzyn jest jednym z ciekawszych miejsc wypoczynku zarówno biernego jak i aktywnego. Bogactwo przyrody, malownicze krajobrazy, cisza i spokój dają gwarancję wspaniałego wypoczynku z dala od zgiełku dnia codziennego.

Dla osób pragnących aktywnego wypoczynku przygotowano liczne formy zajęć połączonych ze zwiedzaniem okolicy, poznawaniem ciekawych miejsc i historii związanej z naszą okolicą. Są to wymarzone tereny do wędkowania, żeglowania, organizowania spływów kajakowych, organizowania marszów na orientację Nordic Walking czy wypraw rowerowych.

W pobliżu Wądzyna znajduje się kilka miast z ciekawą historią i zabytkami wartymi obejrzenia, do których zalicza się Brodnica, Toruń, Ciechocinek, Olsztyn, Grunwald, Malbork. Tereny pojezierza brodnickiego należą do wyjątkowych zarówno pod względem przyrodniczym jak i historycznym, co daje niepowtarzalną okazję do atrakcyjnego spędzania czasu wolnego. Półwysep Wądzyn zaprasza na pełne niespodzianek wakacje oraz inne formy wypoczynku w naszym ośrodku.

Comments Off Kategorie : Weekend z Dragonem

VI Turniej Małego Karateki Uniejów 2017

Napisany przez administrator 06.06.2017

03 czerwca 2017 r. w hali Zespołu Szkół w Uniejowie odbył się już po raz szósty TURNIEJ MAŁEGO KARATEKI, zorganizowany przez UNIEJOWSKI KLUB KARATE BASSAI z okazji Dnia Dziecka. Zawody tradycyjnie zorganizowane były z myślą o najmłodszych adeptach tej sztuki walki i obejmowały swoim regulaminem dzieci od 4 do 14 lat. Na start zgłosiło [...]

03 czerwca 2017 r. w hali Zespołu Szkół w Uniejowie odbył się już po raz szósty TURNIEJ MAŁEGO KARATEKI, zorganizowany przez UNIEJOWSKI KLUB KARATE BASSAI z okazji Dnia Dziecka. Zawody tradycyjnie zorganizowane były z myślą o najmłodszych adeptach tej sztuki walki i obejmowały swoim regulaminem dzieci od 4 do 14 lat. Na start zgłosiło się 80 zawodników z klubów; z Warszawy, Poddębic, Łęczycy, Brodnicy, Rypina i oczywiście Uniejowa.  Od 9 rano odbywały się starty grup w wieku przedszkolnym – TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU w konkurencji Kihon, oraz eliminacje zawodników w starszych kategoriach – w KATA, KIHON IPPON KUMITE ORAZ KUMITE NIHON SHOBU.  Jak zwykle pierwsze starty najmłodszych wzbudziły najwięcej emocji. Dzieci, przygotowane wcześniej w klubach przez swoich instruktorów do pierwszego turnieju, wykonywały serię ukłonów, i swój pierwszy pokaz poznanych technik poddając się ocenie profesjonalnych sędziów. Po skończonym pojedynku nie zabrakło przyjaznych gestów, bo zasady fair play odgrywają zawsze na Turnieju Małego Karateki główną rolę. Dzięki sponsorom pamiątkowe medale, oraz maskotkę turnieju (na tegorocznym turnieju gościły minionki) otrzymali wszyscy uczestnicy najmłodszych grup wiekowych. Dla wszystkich, bez wyjątku,  Klub BASSAI przygotował dyplomy i pamiątkowe smycze, oraz dzięki uprzejmości Prezesa Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej TERMY Uniejów, wejściówki na kompleks basenowy w Uniejowie. Atrakcją jak zwykle był punkt malowania buzi, który co roku cieszy się wielką popularnością, oraz bufet ze słodkim poczęstunkiem dla wszystkich amatorów domowych ciast. Finały uświetnił pokaz w wykonaniu złotych medalistek Pucharu Europy: Patrycji Kowalczyk, Julii Krokosz oraz Weroniki Kujawy. Podczas oficjalnej ceremonii otwarcia zawodów, Maja Ostrowska-Gralka wręczyła symboliczne medale „PRZYJACIÓŁ KLUBU BASSAI” przedstawicielom pozostałych  klubów oraz prezesowi Związku Sportowego Karate Shotokan NSKF Polska Shihan Maciejowi Grubskiemu, pod patronatem którego odbywają się wszystkie imprezy sportowe wpisane w kalendarz aktywności Związku NSKF. Na koniec zawodów gospodyni Turnieju zaprosiła wszystkich zawodników na start w kolejnym roku, oraz wręczyła nagrody dla najmłodszego zawodnika Turnieju: Natalii Walczykowskiej z UKK Bassai (5 lat) oraz dla najlepszego zawodnika: Radomiła Kacprzaka z CPSiR DRAGON.

Zawody sędziowali:

Maja Ostrowska – Gralka – 4 Dan

Mateusz Gralka – 3 Dan

Zbigniew Kocon – 2 Dan

Krzysztof Kalaczyński – 4 Dan

Grzegorz Wieczorkowski – 1 Dan

Jakub Domagalski – 1 Dan

Szymon Karolczyk – 1 dan

Zdjęcie użytkownika Uniejowski Klub Karate Bassai.

Comments Off Kategorie : Weekend z Dragonem