Gasshuku 2013, Rozewie - relacja z obozu

Napisany przez administrator 06.08.2013

Gasshuku 2013 w Rozewiu trwa!

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z obozu, w miarę możliwości na bieżąco uaktualnianej (zależne od czasu wolnego oraz jakośći internetu mobilnego), dzień po dniu :)

poddebice-misto-sloncaherb_poddebic

Dzień 1
Gasshuku 2013 rozpoczęte. Wszyscy dojechali szczęśliwie na miejsce. Po kolacji cała nasza grupa poszła zapoznać się z morzem.Dzień 2

Rozpoczynamy jak zwykle o siódmej rano, zbiórka, krótka odprawa i już po 15 minutach wszyscy pobiegli w stronę schodów. Młodsi uczestnicy mieli do pokonania jeden dystans, natomiast starsi trzy.
Poranny wysiłek pozytywnie wpłynął na konsumpcję śniadania po którym była chwila odpoczynku.
O 10.30 udaliśmy się na plażę gdzie odbył się trening karate zakończony plażowaniem i kąpielą w morzu.
Po obiedzie, deszczowa pogoda wydłużyła czas na odpoczynek jednakże już o 16.20 wszyscy udali się na pobliskie boisko, gdzie odbył się trening kumie.
Po kolacji I odpoczynku wszyscy chętni poszli grać na boisko w piłkę.

Galeria - poranny rozruch


Galeria - trening na plazy

Galeria- trening popoludniowy kumite

Dzień 3

Pierwsza wstała grupa Karate Combat która dzień rozpoczęła treningiem już o szóstej rano. Standardowo rozruch dla wszystkich o 7:00 i „podniesienie poprzeczki” młodsi schody 2x natomiast starsi 4x.
Śniadanie o 8:00 i krótki odpoczynek, po którym na godzinę 10:00 zaplanowane zostało wyjście do miasta.
Po obiedzie odbył się trening karate, którego tematem było doskonalenie kata.
Po kolacji, uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy, starsi wzięli udział w potyczkach paintballowych do późnych godzin wieczornych, natomiast pozostali uczestnicy w tym samym czasie odbywali sportowe strzelanie ASG do tarcz.

Galeria - poranny rozruch

Galeria- trening popoludniowy

Galeria- zdjęcia różne

Dzień 4

Grupa Combat już od szóstej rano stawiała czoła własnym słabościom a od siódmej razem ze wszystkimi w regularnym rozruchu. Po śniadaniu i krótkim odpoczynku wszyscy udali się w kierunku plaży na trening. Tematem treningu było doskonalenie kata. Po obiedzie było wyjście do Jastrzębiej Góry a po kolacji odbyły się konsultacje natomiast grupa Combat miała trening strzelania taktycznego.

Galeria - trening na plazy

Dzień 5

Dzień jak zwykle najwcześniej rozpoczął się dla grupy Karate Combat, która już od 5:45 rozegrała taktyczne strzelanie paintballowe, między innymi odbicie zakładnika. Pozostali uczestnicy obozu mieli standardowy rozruch na schodach jednakże od godziny 7:00. Po śniadaniu i krótkim odpoczynku wszyscy uczestnicy udali się na trening w kierunku plaży. Trening poświęcony był doskonaleniu kata, grupa combat ćwiczyła posługiwanie się pałką teleskopową . Nie zabrakło oczywiście plażowania w trakcie którego odbyła się kolejna część konkurencji na Najwszechstronniejszego Zawodnika Obozu - czołganie..
Po obiedzie, ze względu na wysokie temperatury został przedłużony odpoczynek, jednakże już od 17 wszyscy wzięli z zapałem udział w treningu kumite. Zostało stoczonych wiele walk , najmłodsi walczyli w specjalnych ochraniaczach, tzw. Żółwikach.
Po kolacji młodzież obejrzała film animowany po czym wszyscy poszli grzecznie spać.

Galeria- trening popoludniowy

Dzień 6

Dla grupy combat ten dzień rozpoczął się „kąpielą” w morzu. Po takim przygotowaniu dołączyli do porannego rozruchy biegając po schodach z pełnym wyposażeniem i chlupiącą wodą w butach.
Po śniadaniu i krótkim odpoczynku, wszyscy udali się na plażę, gdzie odbył się trening karate w trakcie którego młodsza grupa ćwiczyła kata HEIAN SANDAN, starsza natomiast UN-SU
Po obiedzie wszyscy udali się do miasta Jastrzębia Góra i mieli czas do własnej dyspozycji. Po powrocie jeszcze przed kolacją odbyły się konsultacje do egzaminów. Po kolacji natomiast był czas na gry i zabawy do dyspozycji uczestników. O godzinie 22 wszyscy poszli spać

Galeria - trening na plazy

Dzień 7

Standardowo od 7 rano rozruch i godzinkę później śniadanie, czas na odpoczynek. Przedpołudniowy trening poświęcony kata, nie zabrakło także strzelania z ASG.
Po obiedzie czas wolny w trakcie którego odbyły się także konsultacje do egzaminów. Gdy słońce roszkę odpuściło o godzinie 17 odbył się trening kumie.
Po kolacji odbyły się kolejne konkurencje na Najwszechstronniejszego Zawodnika Obozu - podciąganie.

Galeria - poranny rozruch

Dzień 8

W samym środku nocy grupa combat została wyrwana ze snu na nocny patrol.
W rozruchu wzięli udział pozostali uczestnicy obozu a już po śniadaniu wszyscy ponownie ruszyli w kierunku schodów aby wziąć udział w kolejnej konkurencji na Najwszechstronniejszego Zawodnika Obozu. Celem dla starszych było wykonanie 10 okrążeń natomiast dla młodszych 3x. Nie wszyscy osiągnęli ten cel, jednakże byli i tacy którzy zrobili to 15x!
Po obiedzie aż do godziny 17 był czas wolny do dyspozycji uczestników po czym odbył się trening kata i kumite dla wszystkich.
Po kolacji dla chętnych odbyły się konsultacje do egzaminów po czym wszyscy mocno zmęczeni poszli spać.

Galeria - Combat Nocne Manewry

Dzień 9

Niespodzianka, nie było rozruchu na schodach, dzień zaczęliśmy od śniadania.

Kategorie : Sprawozdania, Turnieje, Weekend z Dragonem
Komentarze

Brak komentarzy.


Przepraszamy komentarze sa zablokowane