Turniej Małego Karateki 2016 - wyniki

Napisany przez administrator 12.06.2016

04 czerwca 2016 roku, na hali Zespołu Szkół w Uniejowie, już po raz piąty zjechali się najmłodsi adepci sztuki walki karate. Na zaproszenie Sensei Mai Ostrowskiej i Uniejowskiego Klubu Karate „BASSAI” odpowiedziało ponad 60 zawodników, w wieku od 4 do 11 lat. Rozegrano zawody w konkurencjach kata, kihon ippon kumite, kumite shobu nihon, oraz oczywiście Turniej Pierwszego Kroku, w którym udział wzięły dzieci z przedszkolnych sekcji, stawiając swoje pierwsze kroki na macie, wywołały uśmiech i łzy wzruszenia na widowni i wśród sędziów. Nagrody w formie medali i pucharów ufundował Pan Józef Kaczmarek, Burmistrz Miasta Uniejów, a maskotki, dopełniające kolekcję z poprzednich edycji Pan Marcin Pamfil - PGK Termy Uniejów. Cały dzień eliminacji uprzyjemniał słodki poczęstunek, malowanie buzi oraz pokazy w wykonaniu zawodników klubu BASSAI.

Najlepszymi zawodnikami Turnieju Małego Karateki zostali:
EWELINA KUROPATWA (DWA ZŁOTE MEDALE) – PODDĘBICE
PIOTR FRĄGNWSKI ( DWA ZŁOTE I SREBRNY) BRODNICA

Najmłodsi uczestnicy to:
JULKA KOWAL – UNIEJÓW, 4 LATA
WOJTEK JAREK – UNIEJÓW, 5 LAT

Zawody sędziowali:
Mateusz Gralka – 3 Dan, Uniejów
Zbigniew Kocoń – 1 Dan, Łęczyca
Mariusz Galant – 1 Dan, Łęczyca
Grzegorz Wieczorkowski – 1 dan, Łęczyca
Marta Domagalska – 1 Dan, Brodnica
Jakub Domagalski – 1 Dan, Brodnica
Robert Moskwa – 2 Dan, Warszawa

W imieniu organizatorów i wszystkich uczestników pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wsparli naszą imprezę, a byli to:
Pan Józef Kaczmarek, Burmistrz Miasta Uniejów,
Marcin Pamfil, Prezes PGK Termy Uniejów,
Pani Małgorzata Komajda - Dyrektor Zespołu Szkół w Uniejowie,
Pan Maciej Grubski - Prezes Zwiazku Sportowego Karate NSKF,
Pan Łukasz Malinowski - Termy Uniejów,
Pan Michał Kujawa i firma M-invest,
zawodnicy i rodzice z Klubu Bassai- fundatorzy słodkiego poczęstunku i wolontariusze:), sedziom oraz Małgorzacie Ostrowskiej.

WYNIKI:

PIERWSZY KROK:

I m-ce – JAKUB BILAND - ŁÓDŹ

II m-ce – WOJTEK JAREK - UNIEJÓW

III M-ce – ZUZANNA BANACHOWICZ

PIERWSZY KROK: CHŁOPCY

I m-ce – ANTONI KOWALSKI - UNIEJÓW

II m-ce – TOBIASZ BARTOSIAK - UNIEJÓW

III M-ce – WIKTOR JAREK - UNIEJÓW

PIERWSZY KROK:

DZIEWCZĘTA; 6,7 LAT

I m-ce – WIKTORIA ANTONIAK – UNIEJÓW

II m-ce – KORNELIA PISZCZAŁKOWSKA - UNIEJÓW

III M-ce – JULIA KOWAL

PIERWSZY KROK:

DZIEWCZĘTA; 6,7 LAT

I m-ce – FRANICISZEK SAWICKI – UNIEJÓW

II m-ce – MATEUSZ CZAJKOWSKI – JÓZEFOSŁAW *WARSZAWA

III M-ce – MATEUSZ KOWAL - UNIEJÓW

KATA CHŁOPCÓW: 6,7 LAT

I m-ce – OSKAR SAMEK - BRODNICA

II m-ce – WIKTOR KUROPATWA - PODDĘBICE

III M-ce – SZYMON FRANKIEWICZ - ŁĘCZYCA

KUMITE CHŁOPCÓW:

I m-ce – WIKTOR KUROPATWA - PODDĘBICE

II m-ce – OSKAR SAMEK - BRODNICA

III m-ce – SZYMON FRANKIEWICZ - BRODNICA

KATA DZIEWCZĄT 8-9 LAT:

I m-ce – MARTYNA GOŁGOWSKA - BRODNICA

II m-ce – ZUZANNA KRZEMIŃSKA - PODDĘBICE

III m-ce – ESTERA KLIMCZAK - PODDĘBICE

KATA CHŁOPCÓW, 8-9 LAT

I m-ce – BANASIAK KACPER Łęczyca

II m-ce – MINTUS ŁUKASZ Poddębice

III m-ce – KAJETAN JAKUBOWSKI Brodnica

KUMITE CHŁOPCÓW, 8-9 LAT

I m-ce – FUKASZ FRĄGNOWSKI - BRODNICA

II m-ce – JAKUB BARDZKI - JÓZEFOSŁAW

III m-ce – KACPER DRESZLER - BRODNICA

KIHON IPPON KUMITE

DZIEWCZĄT, 8-9 LAT

I m-ce – ZUZANNA KRZEMIŃSKA - PODDEBICE

II m-ce – EWA KUŁAGA - ŁĘCZYCA

III m-ce – MARTYNA GOŁGOWSKA - BRODNICA

KUMITE CHŁOPCÓW, 8-9 LAT,

I m-ce – IGOR PIETRZAK - BRODNICA

II m-ce – ŁUKASZ FRĄGNOWSKI - BRODNICA

III m-ce – MIŁOSZ DUDKA – ŁĘCZYCA

KATA DZIEWCZĄT, 8-9 LAT, OD 6 KYU

I m-ce – EWELINA KUROPATWA - PODDĘBICE

II m-ce – ŁUKMAGDALENA CIOŁEK

III m-ce – GABRIELA SIWIRSKA – BRODNICA

KATA CHŁOPCÓW, 8-9 AT, OD 6 KYU:

I m-ce – KACPER BANASIAK - ŁĘCZYCA

II m-ce – ARTUR PIK - ŁĘCZYCA

III m-ce – MATEUSZ PACHNIK - BRODNICA

KIHON IPPON KUMITE, 8-9 LAT, OD 6 KYU, DZIEWCZĘTA:

I m-ce – EWELINA KUROPATWA - PODDĘBICE

II m-ce – MAGDALENA CIOŁEK - ŁĘCZYCA

III m-ce – GABRIELA SIWIRSKA – BRODNICA

KIHON IPPON KUMITE, 8-9 LAT, OD 6 KYU CHŁOPCÓW:

I m-ce – KACPER BANASIAK - ŁĘCZYCA

II m-ce – ARTUR PIK - ŁĘCZYCA

III m-ce – RADOMIŁ KACPRZAK - PODDĘBICE

KATA DZIEWCZĄT, 10-11 LAT, 9-7KYU

I m-ce – MARIA RYBAK - BRODNICA

II m-ce – HANNA NOWACKA - JÓZEFOSŁAW

III m-ce – HANNA SITNIK – ŁĘCZYCA

KATA CHŁOPCÓW:

I m-ce – PIOTR FRĄGNOWSKI - BRODNICA

II m-ce – DOMINIK PYCIAK - PODDĘBICE

III m-ce – KACPER JAŚCZAK – UNIEJÓW

KIHON IPOON KUMITE, 10-11 LAT, 9-7 KYU DZIEWCZĄT:

I m-ce – HANNA SITNIK - ŁĘCZYCA

II m-ce – MARIA RYBAK - BRODNICA

III m-ce – HANNA NOWACKA - JÓZEFOSŁAW

KUMITE CHŁOPCÓW, 10-11 LAT, 9-7 KYU

I m-ce – JAKUB MOSAKOWSKI - BRODNICA

II m-ce – PIOTR FRĄGNOWSKI - BRODNICA

III m-ce – WIKTOR JAROSZ - BRODNICA

KATA CHŁOPCÓW, 10-11 LAT, OD 6 KYU

I m-ce – FILIP DUDKA - ŁĘCZYCA

II m-ce – REMIGIUSZ PACHNIK - BRODNICA

III m-ce – WITOLD MANIAK - PODDĘBICE

KATA DZIEWCZĄT, 10-11 LAT, OD 6 KYU

I m-ce – ZUZANNA ŚLIWIŃSKA - BRODNICA

II m-ce – WIKTORIA SPYCHAŁA - BRODNICA

III m-ce – AGATA ROCHOWICZ - BRODNICA

KUMITE DZIEWCZĄT, 10-11 LAT, OD 6KYU

I m-ce – MAJA MATUSIAK - UNIEJÓW

II m-ce – ZUZANNA ŚLIWIŃSKA - BRODNICA

III m-ce - AGATA ROCHOWICZ Brodnica

KUMITE CHŁOPCÓW, 10-11 LAT, OD 6 KYU

I m-ce – FILIP DUDKA - ŁĘCZYCA

II m-ce – WITOLD MANIAK - PODDĘBICE

KUMITE SHOBU NIHON; 8-9 LAT, CHŁOPCY:

I m-ce – RADOMIŁ KACPRZAK - PODDĘBICE

II m-ce – ŁUKASZ FRĄGNOWSKI - BRODNICA

III m-ce – IGOR PIETRZAK – BRODNICA/MATEUSZ M PACHNIK – BRODNICA

KUMITE SHOBU NIHON; 10-11 LAT, DZIEWCZĘTA:

I m-ce – AGATA ROCHOWICZ - BRODNICA

II m-ce – ALICJA LESZCZYŃSKA - UNIEJÓW

III m-ce – MAGDALENA CIOŁEK – ŁĘCZYCA

KUMITE SHOBU NIHON; 10-11 LAT, CHŁOPCY

I m-ce – PIOTR FRĄGNOWSKI - BRODNICA

II m-ce – REMIGIUSZ PACHNIK - BRODNICA

III m-ce – JAKUB MOSAKOWSKI – BRODNICA/ DOMINIK PYCIAK - PODDĘBICE

NAJLEPSI ZAWODNICY:

EWELINA KUROPATWA (DWA ZŁOTE MEDALE) – PODDĘBICE

PIOTR FRĄGNWSKI ( DWA ZŁOTE I SREBRNY) BRODNICA

NAJMŁODSI ZAWODNICY:

JULKA KOWAL – UNIEJÓW, 4 LATA

WOJTEK JAREK – UNIEJÓW, 5 LAT

Kategorie : Weekend z Dragonem
Komentarze

Brak komentarzy.


Przepraszamy komentarze sa zablokowane