LETNIA AKADEMIA KARATE WĄDZYŃ 2017

Napisany przez administrator 13.06.2017

LETNIA AKADEMIA KARATE

WĄDZYŃ 2017

Organizator: Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Karate SHOTOKAN w Brodnicy

Pod patronatem Związku Sportowego Karate SHOTOKAN NSKF Polska

Termin: 17-23 lipca 2017 roku

Miejsce: Wądzyń (koło Brodnicy)

Koszt: 900 zł./osoby. [W przypadku 2 i więcej osób z rodziny, 1 osoba 900zł., każda następna osoba z rodziny 750 zł./osoba], Black Belts (zarejestrowane w ZS KS NSKF Polska) – 750 zł./osoba

Wpłaty: Płatne na konto BS Brodnica nr konta 85 9484 1150 2200 0012 6191 0001

Przyjazd i rejestracja uczestników w dniu 17.07.2017 r. od godz. 12:00/15:00

Powrót w dniu 23.07.2017 r. od godz. 12:00/14:00

Organizator zapewnia:

 • doświadczoną kadrę instruktorsko-trenerską

 • opiekę wychowawczą 1 opiekun na 15-to osobowe grupy

 • wyżywienie 3 posiłki dziennie

 • strzeżone kąpielisko

 • parking dla samochodów, boiska do gier i zabaw, grill

 • ubezpieczenie NNW uczestników obozu

 • realizację programu szkoleniowego

 • noclegi w domkach typu „BRDA”

 • gry i zabawy integracyjne

 • zorganizowany spływ kajakowy, wyjazd na wycieczkę

Program:

 • Realizacja programu szkoleniowego Kadry Karate Shotokan NSKF Polska.

 • Dodatkowo - plażowanie, kąpiele wodne i słoneczne nad Jeziorem Wądzyń. Odbędzie się szereg gier i zabaw terenowych, ognisko.

 • Podczas obozu planowane jest przeprowadzenie egzaminów na stopnie uczniowskie – kyu. W przypadku złej pogody przygotowany jest specjalny program zajęć na świetlicy oraz pod namiotem.

Niezbędny sprzęt i wyposażenie do zabrania:

Bielizna, bluza, spodnie, KARATEGI, ochraniacze, dresy, buty sportowe, klapki; przybory toaletowe, ręczniki, okulary p. słoneczne, czapeczka z daszkiem, olejki do opalania

Zgłoszenia: do 20 czerwca – dostarczyć wypełnione i podpisane kart kolonijne do swoich instruktorów. Rezerwacją miejsca jest dokonanie wpłaty 100 zł do 31.05.2017r.; 50% pozostałej kwoty do 18 czerwca 2016r., kolejne 50% do 10 lipca 2017 roku.OŚRODK WCZASOWO-WYPOCZYNKOWY WĄDZYN - położony jest na pograniczu pojezierza chełmińskiego i brodnickiego w części zachodniej powiatu brodnickiego, na malowniczym półwyspie, otoczonym czystymi wodami Jeziora Wądzyńskiego. Czyste powietrze, duża ilość lasów, ponad sto jezior, bogactwo fauny i flory, ciekawe ukształtowanie terenu sprawia, że Wądzyn jest jednym z ciekawszych miejsc wypoczynku zarówno biernego jak i aktywnego. Bogactwo przyrody, malownicze krajobrazy, cisza i spokój dają gwarancję wspaniałego wypoczynku z dala od zgiełku dnia codziennego.

Dla osób pragnących aktywnego wypoczynku przygotowano liczne formy zajęć połączonych ze zwiedzaniem okolicy, poznawaniem ciekawych miejsc i historii związanej z naszą okolicą. Są to wymarzone tereny do wędkowania, żeglowania, organizowania spływów kajakowych, organizowania marszów na orientację Nordic Walking czy wypraw rowerowych.

W pobliżu Wądzyna znajduje się kilka miast z ciekawą historią i zabytkami wartymi obejrzenia, do których zalicza się Brodnica, Toruń, Ciechocinek, Olsztyn, Grunwald, Malbork. Tereny pojezierza brodnickiego należą do wyjątkowych zarówno pod względem przyrodniczym jak i historycznym, co daje niepowtarzalną okazję do atrakcyjnego spędzania czasu wolnego. Półwysep Wądzyn zaprasza na pełne niespodzianek wakacje oraz inne formy wypoczynku w naszym ośrodku.

Kategorie : Weekend z Dragonem
Komentarze

Brak komentarzy.


Przepraszamy komentarze sa zablokowane