Sprawozdanie ze startu zawodników CPSiR DRAGON w IV Pucharze Polski w Karate Shotokan NSKF

Napisany przez administrator 08.12.2017

Sprawozdanie ze startu zawodników CPSiR DRAGON w IV Pucharze Polski w Karate Shotokan NSKF

W dniu 21.10.2017r w Łęczycy odbyła się impreza sportowa pn. „ IV Puchar Polski Shotokan NSKF Polska”. Na starcie pojawiło się ponad 100 zawodników z Klubów z całej Polski zrzeszonych w Związku Sportowym Karate Shotokan NSKF Polska oraz klubów zrzeszonych w Polskim Zjednoczeniu Karate.

W zawodach udział wzięły następujące kluby: IPPON Łęczyca, Shotokan Brodnica, Shotokan Rypin, Dragon Poddębice, Bassai Uniejów, Bushikan Szczecin, KIRITSU Górsk oraz Szczecińskie Centrum Karate Kontaktowego. Poziom zawodów był niezwykle wysoki. Nie brakowało efektownych walk i emocji. Zawodnicy w wieku od 6 lat rywalizowali w czterech konkurencjach indywidualnych: Kata indywidualne, Kumite indywidualne, Kihon-Ippon-Kumite i Kumite-Shobu-Nihon oraz w dwóch konkurencjach drużynowych – kata i kumite. Młodzi sportowcy z niezwykłym profesjonalizmem
i opanowaniem zaprezentowali swoje umiejętności.

Patronat nad imprezą objęła wykonująca zadania i kompetencje Burmistrza Królewskiego Miasta Łęczyca – Pani Monika Kilar – Błaszczyk. Puchar Polski objęty był również patronatem medialnym przez TVP3 Łódź.

IV PUCHAR POLSKI Karate Shotokan NSKF sędziowali:

  • Shihan Maciej Grubski 6 Dan Poddębice - Sędzia Główny

  • Sensei Maja Ostrowska 4 Dan Uniejów

  • Sensei Krzysztof Kalaczyński 4 Dan Łęczyca

  • Sensei Krzysztof Gorzki 3 Dan Brodnica

  • Sensei Karol Wiśniewski 3 Dan Brodnica

  • Sensei Zbigniew Kocoń 2 Dan Łęczyca

  • Sensei Piotr Folek 2 Dan Warszawa

  • Sensei Mariusz Galant 1 Dan Łęczyca

  • Sensei Grzegorz Wieczorkowski 1 Dan Łęczyca

  • Sensei Jakub Domagalski 1 Dan Brodnica

  • Sempai Adam Kołakowski 2 Kyu Łęczyca

  • Sensei Wojciech Olczak 2 Dan Poddębice sędz. Med.

A to konkurencje i wyniki jakie uzyskali zawodnicy CPSiR DRAGON w Poddębicach

Grupa B (ur. 2009 -2008r).

Konkurencja Kihon Ippon Kumite Dziewcząt

  1. miejsce Kasprzykowska Nadia DRAGON Poddębice

  2. miejsce Misiaczyk Julia DRAGON Poddębice

  3. miejsce Gorzki Zuzanna SHOTOKAN Brodnica

  1. miejsce Kasprzycka Zuzanna SHOTOKAN Brodnica

Grupa B1 (ur. 2009 -2008r) do 6 kyu

Konkurencja KATA Chłopców

  1. miejsce Motylewski Mikołaj DRAGON Poddębice

  2. miejsce Dudka Miłosz IPPON Łęczyca

  3. miejsce Walczak Mateusz DRAGON Poddębice

Grupa B1 (ur. 2009 -2008r) do 6 kyu

Konkurencja Kihon Ippon Kumite Chłopców

  1. miejsce Michałowski Szymon IPPON Łęczyca

  2. miejsce Walczak Mateusz DRAGON Poddębice

  1. miejsce Dudka Miłosz IPPON Łęczyca

  2. miejsce Kacprzak Samir IPPON Łęczyca

Grupa B2 (ur. 2009 -2008r) od 6 kyu

Konkurencja KATA Chłopców

  1. miejsce Wojdyła Karol BUSHIKAN Szczecin

  2. miejsce Głodek Wiktor IPPON Łęczyca

  3. miejsce Szymański Maciej DRAGON Poddębice

  4. miejsce Frankiewicz Szymon IPPON Łęczyca

Grupa B2 (ur. 2009 -2008r) od 6 kyu

Konkurencja Kihon Ippon Kumite Chłopców

  1. miejsce Samek Oskar SHOTOKAN Brodnica

  2. miejsce Frankiewicz Szymon IPPON Łęczyca

  3. miejsce Szymański Maciej DRAGON Poddębice

  4. miejsce Głodek Wiktor IPPON Łęczyca

Grupa C (ur. 2009 -2008r.).

Konkurencja Kumite Shobu Nihon Chłopców

  1. miejsce Wojdyła Karol BUSHIKAN Szczecin

  2. miejsce Giers Brunon BUSHIKAN Szczecin

  3. miejsce Szymański Maciej DRAGON Poddębice

Grupa E (ur. 2007 -2006r.).

Konkurencja KATA Dziewcząt

  1. miejsce Śliwińska Zuzanna SHOTOKAN Brodnica

  2. miejsce Rybak Maria SHOTOKAN Brodnica

  3. miejsce Ciołek Magdalena IPPON Łęczyca

  4. miejsce Krzemińska Zuzanna DRAGON Poddębice

Grupa E (ur. 2007 -2006r.).

Konkurencja Kumite Shobu Nihon Chłopców

  1. miejsce Kacprzak Radomił DRAGON Poddębice

  2. miejsce Pietrzak Igor SHOTOKAN Brodnica

  3. miejsce Dudka Filip IPPON Łęczyca

  4. miejsce Pietrzak Alan SHOTOKAN Brodnica

Grupa E2 (ur. 2007 -2006r.).

Konkurencja Kata Chłopców

  1. miejsce Dudka Filip IPPON Łęczyca

  2. miejsce Kacprzak Radomił DRAGON Poddębice

  3. miejsce Pik Artur IPPON Łęczyca

  4. miejsce Mintus Łukasz DRAGON Poddębice

Grupa E2 (ur. 2007 -2006r.).

Konkurencja Kihon Ippon Kumite Chłopców

  1. miejsce Dudka Filip IPPON Łęczyca

  2. miejsce Pik Artur IPPON Łęczyca

  3. miejsce Kacprzak Radomił DRAGON Poddębice

  4. miejsce Mintus Łukasz DRAGON Poddębice

Grupa K (ur. 2000 -2001r.).

KUMITE Kobiet

  1. miejsce Czechowicz Marta DRAGON Poddębice

  2. miejsce Kowalczyk Patrycja BASSAI Uniejów

  3. miejsce Galant Julia IPPON Łęczyca

  4. miejsce Durys Magdalena DRAGON Poddębice

Grupa K (ur. 2000 -2001r.).

Konkurencja KATA Mężczyzn

  1. miejsce Wieczorkowski Grzegorz IPPON Łęczyca - 33,6 pkt

  2. miejsce Kołakowski Adam IPPON Łęczyca – 32,9 pkt

  3. miejsce Gajewski Tymon DRAGON Poddębice- 32,3 pkt

  4. miejsce Dżugan Bartłomiej BUSHIKAN Szczecin – 29,8 pkt

Grupa K (ur. 2000 -2001r.).

Konkurencja KUMITE Mężczyzn

  1. miejsce Gajewski Tymon DRAGON Poddębice

  2. miejsce Wieczorkowski Grzegorz IPPON Łęczyca

  3. miejsce Kołakowski Adam IPPON Łęczyca

KUMITE DRUŻYNOWE KOBIET

  1. miejsce BASSAI Uniejów

  2. miejsce DRAGON Poddębice

  3. miejsce KIRITSU Górsk

KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW

  1. miejsce IPPON Łęczyca F.Dudka / A.Pik / K.Banasiak - 33,2 pkt

  2. miejsce BUSHIKAN Szczecin B.Giers / K.Wojdyła / J.Piotrowski - 33,0 pkt

  3. miejsce SHOTOKAN Brodnica J.Mosakowski/A.Pietrzak/F.Dąbrowski - 32,3 pkt

  4. miejsce DRAGON Poddębice M.Szymański/W.Kuropatwa/M.Walczak - 31,7 pkt

KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT

  1. miejsce BASSAI Uniejów I.Antosik / O.Staniak / A.Bierzyńska - 32,9 pkt
  2. miejsce SHOTOKAN Brodnica A.Rochowicz / J.Rzeszot / M. Stefańska. - 32,7 pkt

  3. miejsce BASSAI Uniejów II W.Szymczak/M.Długosz/M.Matusiak - 32,3 pkt

  4. miejsce SHOTOKAN Brodnica Z.Śliwińska/M.Gołkowska/J.Szypkowska - 31,9 pkt

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

Kategorie : Weekend z Dragonem
Komentarze

Brak komentarzy.


Przepraszamy komentarze sa zablokowane