SPRAWOZDANIE i WYNIKI XXII OTWRTEGO TURNIEJU GWIAZDKOWEGO

Napisany przez administrator 18.12.2018

SPRAWOZDANIE i WYNIKI
XXII OTWRTEGO TURNIEJU GWIAZDKOWEGO
PRGANIZOWANEGO PRZEZ CPSiR „DRAGON” w PODDĘBICAH
08.12.2018r.

W dniu 08.12.2018r. na hali sportowej L.O. im. Marii Konopnickiej w Poddębicach odbył się XXII już Gwiazdkowy Turniej Karate. Na starcie Stanęli zawodnicy z klubów: MUKS Brodnica, BASSAI Uniejów, IPPON Łęczyca, FENIKS Warszawa i oczywiście gospodarze. Wśród gości zaproszonych zaszczyciła nas swoja obecnością Pani Beata Przybylska Radna Rady Powiatu w Poddębicach, która wręczała medale zwycięzcom.

Zawody sędziowali:
Maciej Grubski                       6 DAN Poddębice    Sędzia Główny
Karol Wiśniewski                   5 DAN Brodnica
Piotr Folek                               5 DAN Warszawa
Maja Ostrowska – Gralka     4 DAN Uniejów
Jakub Domagalski                  3 DAN Brodnica
Szymon Karolczyk                  3 DAN Brodnica
Zbigniew Kocoń                      2 DAN Łęczyca
Grzegorz Wieczorkowski      2 DAN Łęczyca
Julia Krokosz                          1 DAN Uniejów
Marta Czechowicz                  1 DAN Poddębice
Tymon Gajewski                     1 DAN Poddębice
Magdalena Durys                   1 DAN Poddębice
Natalia Warachowska           1 DAN Brodnica

Kata ind. dziewcząt grupa A+B
1.    Natasza Sobczak          IPPON Łęczyca
2.    Alicja Lebioda              IPPON Łęczyca
3.    Maja Perkowska          BASSAI Uniejów

Kata ind. dziewcząt grupa D+E
1.    Zuzanna Krzemińska          DRAGON Poddębice
2.    Zuzanna Lisewska              IPPON Łęczyca
3.    Julia Misiaczyk                    DRAGON Poddębice

Kata ind. dziewcząt grupa F
1.    Zuzanna Antoniak          BASSAI Uniejów
2.    Maria Janiszewska         BASSAI Uniejów

Kata ind. dziewcząt grupa G
1.    Magdalena Ciołek            IPPON Łęczyca
2.    Ewelina kuropatwa         DRAGON Poddębice
3.    Julia Szypkowska            MUKS Brodnica

Kata ind. dziewcząt grupa Juniorek
1.    Julia Krokosz                 BASSAI Uniejów
2.    Marta Czechowicz        DRAGON Poddębice
3.    Patrycja Kowalczyk       BASSAI Uniejów

Kata ind. chłopców grupa  A
1.    Adrian Włodarczyk         BASSAI Uniejów
2.    Filip Miłosz                      BASSAI Uniejów
3.    Adam Jagiełło                 DRAGON Poddębice

Kata ind. chłopców grupa  B
1.    Szymon Frankiewicz         IPPON Łęczyca
4.    Michał Włodarczyk           BASSAI Uniejów
2.    Jakub Mucha                     DRAGON Poddębice

Kata ind. chłopców grupa  C
1.    Oskar Samek                   MUKS Brodnica
2.    Maciej Szymański          DRAGON Poddębice

Kata ind. chłopców grupa  D+E
1.    Kacper Banasiak             IPPON Łęczyca
2.    Wiktor Kuropatwa         DRAGON Poddębice
3.    Wiktor Głodek                 IPPON Łęczyca

Kata ind. chłopców grupa  G
1.    Filip Dudka                      IPPON Łęczyca
2.    Radomił Kacprzak         DRAGON Poddębice
3.    Jakub Mosakowski        MUKS Brodnica

Kihon-Ippon-Kumite dziewcząt  grupa  A+B
1. Natasza Sobczak             IPPON Łęczyca
2. Alicja Lebioda                 IPPON Łęczyca
3. Maja Perkowska             BASSAI Uniejów

Kihon-Ippon-Kumite dziewcząt  grupa  D+E
1.    Zuzanna Krzemińska         DRAGON Poddębice
2.    Julia Misiaczyk                  DRAGON Poddębice
3.    Zuzanna Lisewska              IPPON Łęczyca

Kihon-Ippon-Kumite dziewcząt  grupa  F
1.    Zuzanna Antoniak          BASSAI Uniejów
2.    Maria Janiszewska         BASSAI Uniejów

Kihon-Ippon-Kumite dziewcząt  grupa  G
1.    Julia Szybkowska              MUKS Brodnica
2.    Ewelina Kuropatwa         DRAGON Poddębice
3.    Magdalena Ciołek             IPPON Łęczyca
4.
Kumite dziewcząt juniorek
1.    Natalia Warachowska         MUKS Brodnica
2.    Magdalena Durys               DRAGON Poddębice
3.    Marta Czechowicz              DRAGON Poddębice

Kihon-Ippon-Kumite chłopców  grupa A
1.    Jan Lepieszkiewicz          Feniks Warszawa
2.    Adrian Włodarczyk         BASSAI Uniejów
3.    Cezary Kacprzak             DRAGON Poddębice

Kihon-Ippon-Kumite chłopców  grupa B
1.    Szymon Frankiewicz         IPPON Łęczyca
2.    Szymon Cybulski               IPPON Łęczyca
3.    Michał Włodarczyk           BASSAI Uniejów

Kihon-Ippon-Kumite chłopców  grupa C
1.    Maciej Szymański        DRAGON Poddębice
2.    Oskar Samek                MUKS Brodnica

Kihon-Ippon-Kumite chłopców  grupa D+E
1.    Kacper Banasiak                 IPPON Łęczyca
2.    Wiktor Głodek                    IPPON Łęczyca
3.    Szymon Michałowski        IPPON Łęczyca

Kihon-Ippon-Kumite chłopców  grupa G
1.    Radomił Kacprzak           DRAGON Poddębice
2.    Jakub Mosakowski         MUKS Brodnica
3.    Filip Dudka                      IPPON Łęczyca
4.
Kumite chłopców  grupa juniorów
1.    Grzegorz Wieczorkowski     IPPON Łęczyca
2.    Tymon Gajewski                   DRAGON Poddębice
3.    Szymon Karolczyk                MUKS Brodnica
Kumite-Nihon-Shobu dziewcząt grupa E+G
1.    Zuzanna Krzemińska         DRAGON Poddębice
2.    Magdalena Ciołek              MUKS Brodnica
3.
Kumite-Nihon-Shobu chłopców  grupa C+E
1.    Maciej Szymański             DRAGON Poddębice
2.    Mateusz Walczak             DRAGON Poddębice

Kumite-Nihon-Shobu chłopców  grupa E
1.    Kacper Banasiak               IPPON Łęczyca
2.    Wiktor Głodek                  IPPON Łęczyca

Kategorie : Sprawozdania
Komentarze

Brak komentarzy.


Przepraszamy komentarze sa zablokowane