IV Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym

Napisany przez administrator 17.04.2019

WYNIKI OSIĄGNIĘTE PRZEZ ZAWODNIKÓW CPSiR „DRAGON” PODDĘBICE w IV MISTRZOSTWACH POLSKI KARATE UWK

w KARATE TRADYCYJNYM

Mistrzostwa odbyły się w Łęczycy 13.04.2019r. w Mistrzostwach udział wzięło ok.200 zawodników i zawodniczek z 17 Klubów. Rywalizowano w dwóch systemach karate - karate tradycyjny i karate generalnym. Sędziom głównym Mistrzostw był Soke Maciej Grubski 9 DAN. Dzięki przyłączeniu się do Polskiego Zjednoczenia Karate uzyskaliśmy możliwość rywalizacji w federacjach United World Karate, World Union of Karate-Do Federations i International Traditional Karate Federation.  Pozwoli to wystartować naszym zawodnikom w dwóch federacjach w Mistrzostwach Świata w 2019 roku! Zawody te zakończyły się dużym sukcesem zawodników CPSiR DRAGON, którzy wywalczyli 7 złotych, 5 srebrnych i 3 brązowe medale.

KATA INDYWIDUALNE

Kategoria : GRUPA E – 10 – 11 LAT ur.2008– 2009r. – od 6 kyu – chłopcy

1.

Oskar Samek

SHOTOKAN BRODNICA

2.

Łukasz Frągnowski

SHOTOKAN BRODNICA

3.

Maciej Szymański

DRAGON PODDĘBICE

Kategoria : GRUPA E – 10 – 11 LAT ur.2008– 2009r. – od 6 kyu- dziewczynki

1.

Julia Misiaczyk

DRAGON PODDĘBICE

2.

Zuzanna Gorzki

SHOTOKAN BRODNICA

3.

Kategoria : GRUPA G – 12 – 13 LAT ur.2006 – 2007r. – od 6 kyu – chłopcy

1.

Radomił Kacprzak

DRAGON PODDĘBICE

2.

Kacper Banasiak

IPPON ŁĘCZYCA

3.

Kacper Dreszler

SHOTOKAN BRODNICA

Kategoria : GRUPA K + L – 18 LAT i starsi ur.2001r. i starsi – od 3 kyu – mężczyźni

1.

Jakub Domagalski

SHOTOKAN BRODNICA

2.

Tymon Gajewski

DRAGON PODDĘBICE

3.

Szymon Karolczyk

SHOTOKAN BRODNICA

Kategoria : GRUPA L – 18 LAT i starsi ur.2001r. i starsi – od 3 kyu – kobiety

1.

Patrycja Kowalczyk

BASSAI UNIEJÓW

2.

Marta Czechowicz

DRAGON PODDĘBICE

3.

Julia Galant

IPPON ŁĘCZYCA

KUMITE INDYWIDUALNE

Kategoria : GRUPA E – 10 – 11 LAT ur.2008– 2009r. – od 6 kyu – chłopcy

1.

Maciej Szymański

DRAGON PODDĘBICE

2.

Oskar Samek

SHOTOKAN BRODNICA

3.

Mateusz Walczak

DRAGON PODDĘBICE

Kategoria : GRUPA E – 10 – 11 LAT ur.2008– 2009r. – od 6 kyu- dziewczynki

1.

Julia Misiaczyk

DRAGON PODDĘBICE

2.

Zuzanna Gorzki

SHOTOKAN BRODNICA

3.

Kategoria : GRUPA G – 12 – 13 LAT ur.2006 – 2007r. – od 6 kyu – chłopcy

1.

Radomił Kacprzak

DRAGON PODDĘBICE

2.

Remigiusz Pachnik

SHOTOKAN BRODNICA

3.

Kacper Banasiak

IPPON ŁĘCZYCA

Kategoria : GRUPA K + L – 18 LAT i starsi ur.2001r. i starsi – od 3 kyu – mężczyźni

1.

Jakub Domagalski

SHOTOKAN BRODNICA

2.

Tymon Gajewski

DRAGON PODDĘBICE

3.

Szymon Karolczyk

SHOTOKAN BRODNICA

Kategoria : GRUPA L – 18 LAT i starsi ur.2001r. i starsi – od 3 kyu – kobiety

1.

Julia Galant

IPPON ŁĘCZYCA

2.

Marta Czechowicz

DRAGON PODDĘBICE

3.

Patrycja Kowalczyk

BASSAI UNIEJÓW

KATA DRUŻYNOWE

Kategoria : GRUPA do 14 LAT – chłopcy

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

IPPON 2 – Szymon Cybulski, Miłosz Dudka, Szymon Frankiewicz

IPPON ŁĘCZYCA

2.

IPPON 1 – Hubert Olczak, Jakub Jankiewicz, Jakub Pecka

IPPON ŁĘCZYCA

3.

DRAGON – Maciej Szymański, Wiktor Kuropatwa, Mateusz Walczak

DRAGON PODDĘBICE

Kategoria : GRUPA do 14 LAT – dziewczęta

1.

DRAGON – Zuzanna Krzemińska, Julia Misiaczyk, Ewelina Kuropatwa

DARGON PODDĘBICE

2.

IPPON 1 – Zuzanna Lisewska, Magdalena Ciołek, Zuzanna Bernardziak

IPPON ŁĘCZYCA

3.

IPPON 2 – Natasza Sobczak, Alicja Lebioda, Wiktoria Janiszewska

IPPON ŁĘCZYCA

EN – BU

Kategoria : GRUPA KOBIETA/ MĘŻCZYZNA

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

1.

DRAGON –Zuzanna Krzemińska, Radomił Kacprzak

DRAGON PODDĘBICE

2.

SHOTOKAN – Zuzanna Śliwińska, Piotr Frągnowski

SHOTOKAN BRODNICA

3.

SHOTOKAN 2 – Natalia Warachowska, Jakub Mosakowski

SHOTOKAN BRODNICA

Kategoria : GRUPA MĘŻCZYZNA / MĘŻCZYZNA

1.

IPPON – Kacper Banasiak, Filip Dudka

IPPON ŁĘCZYCA

2.

DRAGON – Maciej Szymański, Wiktor Kuropatwa

DRAGON PODDĘBICE

hg

Kategorie : Weekend z Dragonem
Komentarze

Brak komentarzy.


Przepraszamy komentarze sa zablokowane